project-slider-image
project-slider-image
project-slider-image
project-slider-image

Yüksek hızlı PVC kapılar üstün tasarımlarıyla giriş - çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yapıda kullanılabilen üstün teknoloji ürünü kapılardır. 

Hızlı geçiş gerektiren ortamlarda zaman ve enerji kaybını önleyen, Gaz, gıda, toz, iklimlendirilmiş alanların korunmasını sağlayan fonksiyonel kapı çözümleridir. 

Hızlı PVC kapı sistemleri iç mekan ve dış mekan montajları için farklı modellere sahip olup ana gövde değişik renklerde polyester perdeden oluşmaktadır. 

Montaj yapılan alanın aydınlatılması amacıyla kapı perde gövdesine yapılan PVC pencere uygulamaları mevcuttur. 

Hızlı PVC kapı sistemleri her türlü güvenlik düzeneğine sahip  olup kontrol üniteleri aracılığı ile tesisin mevcut güvenlik devrelerinden ikaz alabilir ve ikaz gönderebilir ayrıca her türlü açma - kapama sistemi ile kullanılabilir. (Buton, radar, fotosel, manuel açma, manyetik alan dedektörü uzaktan kumanda v.s.)

Hızlı PVC kapılar yükleme ve depo bölümleri arasında yüksek yoğunlukta forklift geçişleri ve yükleme dış depo kapılarında kullanılmak üzere üretilmiştir. 

Hızlı PVC kapıların metal yapı taşıyıcı dikme rayları, ana şaft ve dişli sistemler galvanizden oluşmaktadır. Rüzgar yüklerine karşı  ve kapı stabilitesi açısından pvc perde birleşim noktalarında borular kullanılarak kapı gerginliği ve dayanımı üst seviyeye çıkarılmıştır.

https://www.youtube.com/shorts/yd5ZOCAuYNc


Bu hizmet ile ilgilendiyseniz